Serwis kiboli Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie
HomeDownloadsForumsArticlesSearch
Welcome [Guest], Please (Register)  |  Home  Home
Nawigacja
Strona Główna
Informacje
Kontakty kibicowskie
Śpiewnik
Flagi
Liczby
Układowicze
Fan cluby
Forum
Tatuaże
Tapety
Vlepki
Multimedia
Szale
NL'09
Foty ekipy
Wspomnienia fanatyka
Plakaty
Turnieje kibiców
Gadżety
Sklepik Kibica
Klub
Informacje
Kadra
Stadion
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
15/04/2014 12:11
Żyjemy, zapraszamy do działu liczby smiley

Gliwiczanin
21/09/2013 04:55
Halo Drwęca! Żyjecie??

OKSFcP
19/09/2013 22:39
Adminie - możesz odpisać na PW? Pzdr.

Vegoria
20/10/2012 12:26
Relacja LIVE z Meczu Drwęca Nowe Miasto Lubawskie vs CWKS Vęgoria Węgorzewo dostępna na stronie www.gloswegorzewa.pl

admin
30/03/2012 00:43


News
Drwęca - Victoria Bartoszyce
mecz05.04. 2014 r. Klub Sportowy Drwęca - Victoria Bartoszyce

Na meczu inauguracji rundy wiosennej w Nowym Mieście całkiem niezła frekwencja. Pasmo niepowodzeń zażegnuje powrót starego sponsora, Finishparkietu. W młynie zbiera się 80 osób, w tym 2 braci z Olimpii Grudziądz (dzięki!). W trakcie drugiej połowy rozciągnięta zostaje sektorówka w kształcie herbu, natomiast po bokach zaprezentowano białe oraz niebieskie flagi na kij.


Czytaj więcej....
admin dnia kwiecień 15 2014 12:08:50 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 21 Czytań · Drukuj
Liczby ZIMA 2013!
NEWSPrzerwa zimowa dobiega końca zatem czas na krótkie podsumowanie naszej aktywności kibicowskiej:

Listopad - Marsz niepodległości w Warszawie - 10 osób z Drwęcy
Grudzień – Jak co roku w naszym mieście zorganizowany został turniej Giki Cup dla młodzików z rocznika 1998 i młodsi, więc i tym razem nie zabrakło dopingu. Na sektorze zbieramy się w 70 osób w tym Olimpia, jedziemy z dopingiem przez cały turniej, w trakcie spotkania powstaje nowa, kilkudziesięciu metrowa praca na murze ukazująca więzy Nowomiejsko-Grudziądzkie.


Czytaj więcej....
admin dnia kwiecień 15 2014 12:06:28
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 7 Czytań · Drukuj
Klub Sportowy Drwęca
meczKLUB SPORTOWY DRWĘCA - motor lubawa, 16.10.13 r.
Derby, przydomek meczu zwasnionych klubów najczęściej zza miedzy, który elektryzuje wszystkich kibiców, nawet tych, którzy z głównym nurtem kibicowskim w danej ekipie nie mają zbyt wiele wspólnego. Tak też było w naszym przypadku. 16 października to data, która wywołała skok adrenaliny wśród wszystkich mieszkańców Nowego Miasta i zaprzyjaźnionych miejscowości z okolicy. Mecz pucharowy z Motorem Lubawa...


(Czytaj więcej)
admin dnia październik 19 2013 14:25:17
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 276 Czytań · Drukuj
Drwęca-Barkas
meczKlub Sportowy Drwęca - Barkas Tolkmicko, 26.06.13 r.
Na ostatnim meczu, na zakończenie sezonu 2012/2013 w środowe popołudnie zbieramy się w 160 osób (wspomaga nas 40 osób z Olimpii Grudziądz, dzięki!). Pierwotnie mecz miał zostać rozegrany w sobotę, lecz z nieznanych przyczyn terminarz został odpowiednio przekształcony. Zbiórka na jednym z osiedli owocuje pochodem, w którym w najlepszym momencie uczestniczyło 50 osób. Na meczu debiut zalicza nowa flaga "Nowomieszczanie". Już na pół godziny przed meczem zaczynamy dopingować jedyną dumę miasta. Niedługo później dochodzi do spięcia z ochroną, której przypomniane zostaje miejsce w szeregu. Od pierwszego gwizdka lecimy z głośnym, regularnym dopingiem. Pod koniec pierwszej połowy odpalone zostają race, a wszystko pod nadzorem KryminalnychTV, którzy tego dnia nie odstępują nas na krok ze swoim okiem na świat. Na mecz docierają delegacje wszystkich fc. Po meczu integrujemy się z układowiczami z Grudziądza.
admin dnia czerwiec 27 2013 01:40:18
0 Komentarzy · 126 Czytań · Drukuj
Olimpia - Stomil
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Na trzy godziny przed meczem ustalamy zbiórkę, gdzie miał stawić się zamówiony u przewoźnika autokar. Razem z autokarem witają nas nieproszeni goście pod postacią 3 fur policyjnych, kabaryny i auta kryminalnych. Kamerowanie, spisywanie, dopierdalanie o alkohol czyli standardowe zachowanie służb w nowoczesnym państwie. Mimo odwiedzin niebieskich wszystkim udaje się wsiąść do autokaru i w 40 osób ruszamy na mecz. Po przekroczeniu granicy woj. przejmują nas kolejne kabaryny, które najprawdopodobniej nie czekały na naszą grupę, część z nich zostaje na trasie. Kolejnym problemem okazało się wyrabianie kart kibica, przez co na sektor C wbijamy około 20 minuty spotkania. Grupą na sektorze C meldujemy się ostatecznie w 45 osób wieszając dwie flagi. Olimpia prezentuje oprawę na 90 lecie klubu. Oprócz tego, grupa osób z zakazami (w tym chłopaki od nas) odpala piro na dachu pobliskiej kamienicy za co zostają potraktowani mandatami. Po meczu Olimpia gości nas na osiedlu, odpalają grilla, częstują dużą ilością %. Dzięki! Mecz przedłuża nam się o 2 godziny, co nie spodobało się mundurowym z Grudziądza i podczas wsiadania do autobusu dochodzi do policyjnej prowokacji, krótka wymiana zdań i jesteśmy zmuszeni cofać się z powrotem do autokaru. Zbierają pojedyncze osoby od nas, na szczęście kończy się to tylko mandatami i całą grupą wracamy do Nowego Miasta. Z nami obecny FC Lidzbark i pojedyncze osoby z FC Biskupiec, Kurzętnik, dzięki za wsparcie! DRWĘCA&OLIMPIA
admin dnia czerwiec 09 2013 20:07:25
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 240 Czytań · Drukuj
Oficjalne oświadczenie kibiców Drwęcy.
NEWSW wyniku opublikowania obraźliwego dla całego środowiska kibicowskiego w Nowym Mieście artykułu, my jako kibice chcielibyśmy się ustosunkować do sytuacji, która została opisana przez redaktorów „gazety nowomiejskiej”. Faktem jest, że grupa młodych osób podążająca przez park została zaatakowana przez pijanego właściciela i jego pobratymców. Wymiana ciosów trwała dosyć długo. Zaatakowani małoletni targani po krzakach zaalarmowali znajomych znajdujących się nieopodal na obiekcie stadionu, w wyniku czego grupa kilkunastu osób postanowiła uspokoić sprawę i przede wszystkim odbić z rąk nieznajomych napastników grupkę nastolatków. Nim grupa dotarła do nieznajomych agresorów cała szarpanina dobiegła końca, ze strony osób zarejestrowanych na zdjęciu nie doszło do żadnych rękoczynów z „grillującymi”, gdyż Ci udali się do swojego domostwa, w którym trwała libacja, skupili się wyłącznie na falsyfikowaniu sytuacji i zabezpieczaniu swojego zachowania w materiały foto i wideo. Zdjęcia, które zostały wydane przez gazetę nowomiejską w żaden sposób nie oddają prawdziwego przebiegu awantury jaka się wywołała między właścicielem i jego znajomymi a nastolatkami, zaś grupa osób obecna w pobliżu nie zrobiła nic co mogłoby wzbudzić obawy i podchodziłoby pod naruszenie praw obowiązujących w państwie Polskim. Jesteśmy zniesmaczeni jednostronnością artykułu. Dodatkowo odcinamy się kompletnie od użycia przez któregokolwiek z grupy szklanej butelki. Nagłówki oraz hasła zastosowane w gazecie są wyłącznie prowokacją i ubarwieniem sytuacji jaka miała miejsce. Prosimy o zaprzestanie utożsamiania całego środowiska kibicowskiego z grupą osób, która brała udział w powyższym wydarzeniu. Nie pochwalamy zachowania naszej młodzieży, która brała udział w szarpaninie, zaś właściciel nie powinien wymierzać sprawiedliwości na własną rękę, gdyż do tego typu spraw służą odpowiednie organy.
admin dnia maj 10 2013 13:09:47
1 Komentarzy · 256 Czytań · Drukuj
Drwęca - Mamry
meczPrzed meczem organizujemy zbiórkę pod kinem, gdzie zbieramy się w 40 osób i ruszamy na stadion. Do pierwszego gwizdka formujemy 60 osobowy młyn i lecimy z dopingiem. W trakcie pierwszej połowy odpalamy stroboskopy. Na meczu debiut zalicza nowa flaga jednego z osiedli. Mecz remisujemy 1-1 i udajemy się umacniać przyjaźń nowomiejsko-lidzbarską. AVE KSD!
admin dnia maj 02 2013 15:54:40
0 Komentarzy · 147 Czytań · Drukuj
Gadżetomania
Gadżetomania dopadła również nowomieszczan. W ciągu zimy wydaliśmy nową edycję czapek (100szt.) i szalików (100 szt.). Poniżej zdjęcia omawianych barw:

admin dnia luty 07 2013 08:28:19
0 Komentarzy · 205 Czytań · Drukuj
Zapisy na nową edycję szali!
NEWSZ dniem dzisiejszym t.j. 23.01.2013 r. czas rozpocząć zapisy na nową edycję szalików biało-niebieskiej brygady. Cena szalika to 30 zł. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt z fan pagem na facebooku, podając imię + nazwisko + ilość.


Link do facebooka kibiców Drwęcy
admin dnia styczeń 23 2013 10:12:01
0 Komentarzy · 316 Czytań · Drukuj
Marsz Niepodległości
NEWS10 kibiców Drwęcy obecnych na Marszu Niepodległości 11.11.2012 r.
admin dnia grudzień 04 2012 16:37:22
3 Komentarzy · 263 Czytań · Drukuj
jeziorak iława - Klub Sportowy Drwęca (PP)
Na ten mecz przyszło nam czekać aż 5 lat, kiedy na 8 dni przed kolejnym meczem w PP dostaliśmy informację że trafiliśmy na Jeziorak na twarzy każdego kibola Drwęcy pojawił się uśmiech. Od razu ruszamy z mobilizacją w naszych szeregach, już pierwszego dnia na mieście rozklejamy ok 100 plakatów, przez cały tydzień oczekiwania o tym meczu było głośno. Nie zabrakło oczywiście prowokacji ze strony koleżanki z Iławy (przerobione zdjęcia, wrzuty na naszym graffiti, prowokacyjne zapowiedzi), wywołało to jeszcze większe ciśnienie i już pierwszego dnia zapisało się 50 osób. W dniu wyjazdu dowiadujemy się że na mecz nie wejdziemy, postarał się o to zarząd Jezioraka. (PIŁKA NOŻNA DLA KIBOLI!) Mimo wszystko zbieramy się na stadionie Drwęcy o godz.13:00, chwilę później dojeżdża Olimpia i FC Lidzbark, dość sprawnie zapakowaliśmy się w autokar i fury i z wielkim ogonem ruszamy w stronę Iławki. Dojeżdżamy godzinę przed meczem, próbujemy negocjować z przedstawicielem klubu lecz mimo naszych starań pewne już było że meczu nie zobaczymy. Przed meczem podbiega grupka małolatów z Jezioraka w kominach, o dziwo gdy już nas zobaczyli postanowili wrócić się na swój sektor, typowa pokazówka. Dopingujemy przez pierwsze 15 minut spotkania po czym zawijamy się do siebie. W Iławce 90 osób w tym 15 Olimpia, 10 FC Lidzbark i po kilka osób z mniejszych FC (Dzięki!). Droga powrotna z jeszcze większym ogonem bez przygód. PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!
admin dnia wrzesień 28 2012 12:51:27
0 Komentarzy · 459 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 15 1 2 3 4 > >>
Następny mecz
Drwęca - Omulew
Sobota, 16:30!

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Partnerzy
Strona kibiców Olimpii Grudziądz

Najlepsze vlepki

Strona kibiców Iskry Piotrowice

akssparta.boo.pl

SPARTAN-sklep kibica Sparty Augustów

SPARTAN-sklep kibiców Granicy Kętrzyn

 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin

 Serwis Polonii Pasłęk

SZALIKI.COM-sklep kibica

produkcja vlepek - najlepsze vlepki

Centrumreklamy.com


Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005

190,266 Unikalnych wizyt

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie